KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 11031250
nr 1103 1250
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, 2 st. Svenolov Ehrén (1927-2004), Stockholmsmotiv, numrerade och signerade, motivet: 30x55
Utrop:
1.000 kr
Såld:
6.200 kr
måndag 24 april 2017
kl 19:00:45
600 kr
3.000 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
3.000 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
4.000 kr
4.400 kr
4.600 kr (Budbetjänt)
5.000 kr
5.200 kr (Budbetjänt)
5.600 kr
5.800 kr (Budbetjänt)
6.000 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén